дипломований процесуальний психолог, є виконавчим директором і засновником світового лідерського Інституту Глубинної Демократії. Вона є коучем для індивідуумів і команд по всьому світу, вона фасилітує у різноманітних країнах і культурах. Еллен живе у штаті Орегон разом з партнером, Максом. Еллен отримала диплом в Університеті Наропа у США, і вона використовує медитацію як основу у своїй роботі.
Юлія Філіпповська
народилася у Миколаєві, живе і працює у Києві. Юлія координує Інститут Глибинної Демократії в Україні. Вона працює з бізнесами та громадськими організаціями щодо розбудови стратегії, комунікації та командної взаємодії. Є ініціатором Hub Kyiv, TEDxKyiv та організатором фестивалей.
Ксенія Кулешова Ph.D.
народилася в Росії та живе разом з чоловіком та двома дітьми у Женеві, Швейцарія. Вона є психологом і знімає фільми в різних країнах світу.
Макс Шупбах Ph.D.
дипломований процесуальний психолог, є засновником і президентом світового лідерського Інституту Глубинної Демократії. Він є коучем лідерів у різних сферах, працює з державними лідерами і лідерами компаній, духовних спільнот, консультує організації по всьому світу. Народився у Швейцарії, зараз живе у США разом з Еллен, він подорожує і працює по світу 2/3 часу на рік.
Антон Єрмоленко
народився у Маріуполі, Донецькому регіоні. Є директором, СЕО найбільшої фешн-платформи в українському інтернеті. Антон навчається в Інституті Глибинної Демократії протягом 7 років, відвідав декілька міжнародних інтенсивів, тренінгів з майстерності фасилітації. Антон є частим спікером на українських та міжнародних конференціях з інтернет-маркетингу.
Марія Макуха
є маґістром психології, народилася у Києві, де зараз живе чоловіком і трьма доньками. Має 10 років консультативної практики з індивідами, парами, сім’ями та командами, веде терапевтичні групи та тренінги. Останнім часом бере участь у відборі кадрів в ході реформування державних структур України.
Що означає підхід «глибинної демократії»?
На відміну від «классичної» моделі демократії, що спрямована на правлінні більшості, глибинна демократія передбачає важливість кожної точки зору, позиції або світогляду. Вона несе ідею, що будь-яка інформація, різноманітні погляди, інтереси, прагнення — необхідні, щоб зрозуміти цілісний процес системи.
Глибинна демократія — це підхід, що спрямовує увагу на усвідомлення голосів — як центральних, так і тих, хто лишається у стороні або маргіналізован. Він запрошує і дає місце всьому розмаїттю: як «хорошому», так і «поганому». Цей підхід пропонує новий погляд: конфлікти несуть в собі великий потенціал, в них закладено зерна для майбутнього розвитку людини, команди, організації та суспільства.